• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/kadef.federasyon/
 
BİZİ TAKİP EDİNİZ
RAMAZAN YARDIMI
Saat
Site Haritası
Üyelik Girişi

AĞCAKİSE MAH.DERNEĞİ

          Kavak Ağcakise Mah. Yrd. ve Dayanışma Derneği 


 Agcekise Dernek Başkanı Sami Kılıçoğlu kimdir.
                                                       Sami Kılıçoğlu

Dernek Başkanı 

0 543 245 43 70

Kavak Ağcakise Köyü Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği 2008 yılında 11 kurucu üye ile kurulmuştur. Derneğimizin Kurucu Başkanı İbrahim Burtaçoğlu, ikinci Başkanı Hasan Burtaçoğlu, 3. ve şimdiki Başkanı ise Sami Kılıçoğlu'dur.  

Derneğimiz kuruluş amacı, köyün ihtiyaçları olan ve köyün ortak malları bulunan Köy Cami ve Köy mezarlığı gibi yerlerin bakım onarımını gerçekleştirmek, köy insanlarının dayanışmasını arttırmak, sosyal etkinliklerle birlik ve beraberliğin sağlanmasına aracı olmaktır.  

Derneğimiz kuruluş amacına uygun olarak faaliyette bulunmaktadır. Nitekim köy camimizin giriş kapısından tutun da, kilimine kadar yenileme çalışmasını gerçekleştirilmiştir. Ayrıca insanlarımızın cenaze, mevlüt ve etkinlikliklerinde kullandıkları yemekhane derneğimiz tarafından onarılmış, yeni eklemeler yapılmaktadır. İnşallah köyümüze layık bir yemekhaneye kısa süre içerisinde halkımızın hizmetine sunacağız.  Vefat eden köylümüze yapılacak son görev olan cenaze merasimlerinde ailesine yardımcı olunmakta, cenaze yemeği dernek tarafından karşılanmaktadır. 

Köyümüzün güzelleştirilmesi için köy giriş - çıkış ve mezarlık yolu kenarlarına çam ağaçları diktik. Fidan dikim işinde yardımcı olan tüm arkadaşlarımıza teşekkürlerimizi sunarız.  

Ağcakise köyüne hizmet etmek isteyen, benim vatanımda yurdumda bir katkım olsun diyen herkesi derneğimize üye olmaya davet ediyorum. Üyelik imkanlarından sizlerinde faydalanmasını arzuluyoruz. Aylık bir paket sigara içmeyelim ama, birlik ve beraberliğimiz için ata yurduna sahip çıkmak için gelin birlik olalım. Derneğimiz çatısı altında birleşelim. Takvim
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.486832.6170
Euro34.601234.7398