• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/kadef.federasyon/
 
BİZİ TAKİP EDİNİZ
RAMAZAN YARDIMI
Saat
Site Haritası
Üyelik Girişi

YUKARI ÇİRİŞLİ MAH.DERNEĞİ

Yukarı Çirişli Mahalle Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği

Dernek Başkanı Bahri Çakır

0 536 862 81 48

Derneğimiz İl Dernekler Müdürlüğünün 07.06.2007 tarih 413 tasdik numarası ile resmen kurulmuş ve faaliyete başlamıştır.

Kurucu Başkan Bahri Çakır, Başkan Yardımcısı Bilal Kalkan, Sekreter Necati Yılmaz, Muhasip Tekin Yılmaz, üye Kadir Kaya, üye Muhittin Demircioğlu, üye Musa Kaya'dan oluşan Kurucular Kurulu ilk genel Kurulu'nu 25.11.2007 tarihinde yapmış, Yönetim Kurulu Tekin Yılmaz, Nizamettin Kalkan, Şakir Yılmaz, Fahrettin Bayar, Fehmi Çakır, Cezmi Demiroğlu ve İsa Kaya'dan oluşmuştur. 

Tekin Yılmaz istifa ederek 20.10.2009 tarihinde Dernek Olağanüstü Genel Kurul'a götürülmüş. Dernek Başkanlığı'na tekrar Bahri Çakır getirilmiş, 3. ve 4. Genel Kurul Toplantılarında da Bahri Çakır başkanlığında Yönetim Kurulları oluşmuştur. 

Derneğimiz kurulduğunda köyde yapımı devam eden Köy odası inşaatı ve yemekhane inşaatı derneğimiz katkıları ile ikmal edilerek hizmete açılmıştır. Sosyal ve kültürel etkinlik olarak Ramazan Bayramının 2. günlerinde köyümüzde keşkek ikramı yapılmış üyeler ve köylülerle bayramlaşılmıştır. 

18 Ağustos 2012 tarihinde Arefe günü cami avlusunda iftar yemeği verilerek katılan üye ve köylülerimizle toplu iftar yapılmıştır. 

Köyümüz halkından vefat eden üyelerimize mesajla duyuru ve cenaze yemeği hizmeti verilmiş, üye olmayan köylülerimize de bedeli karşılığı mesaj hizmeti verilmiştir. 

Özel talebi olan üyelerimize de bedeli karşılığında mesaj hizmeti verilmiş ve verilmektedir. 

 

Takvim
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.171532.3004
Euro34.902035.0419