• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/kadef.federasyon/
 
BİZİ TAKİP EDİNİZ
RAMAZAN YARDIMI
Saat
Site Haritası
Üyelik Girişi

SARALAN MAH: DERNEĞİ

Kavak Saralan Mahallesi Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği
Dernek Başkanı  : FARUK ALTUNAY
                         TEL : 0 532 161 03 75
Kavak Saralan Mahallesi Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği 19 Mart 2010 yılında kurulmuştur. Bu tarihten itibaren üye kayıt işlemlerine başlamıştır. 
Dernek olarak bizler mahallemizi güzelleştirmek, camii, yol su ve hayır kurumlarını yaptırmak, yaşatmak, mahallemize cenazeler için gelen misafirlerimize yemek ikram etmek, yakın köylerimizdeki cenazelere gidecek olan mahalle halkına vasıtalar temin etmek, yardımlaşma ve dayanışmayı sağlamak, kültürel faaliyetlerde bulunmak amacıyla bir araya gelmiş bulunmaktayız.
Bu hedefleri kurulduğumuz süre zarfında nisbeten de olsa gerçekleştirmiş bulunuyoruz. Her yıl düzenlediğimiz yaz şenliklerinde insanlarımızı bir araya getirerek birlik ve beraberliğimizi pekiştiriyoruz. Bünyesine dahi olduğumuz KA-DEF sayesinde derneğimizi her platformda görmek mümkündür. 
 
Halkımızın paylaşma, dayanışma ve birlikte hareket etme yönünü ön plana çıkarmak için elimizden geldiğince güç sarf ediyoruz.
Bu bağlamda Samsun'da veya Samsun dışındaki tüm köylülerimizi derneğimize
üye olmaya davet ediyoruz. 

Eğer bizler köyümüze insanımıza çocuklarımıza hizmet etmek istiyorsak kurmuş olduğumuz derneğe üye olmalıyız. Ayda verilecek bir paket sigara parası ile köyümüzü ve köylümüzü el üstünde tutmak tutmak mümkün. Eğer bu yazıyı okuyanlar köyümüzün derneğine üye olmuş olsa, şikayette bulunduğumuz sosyal, siyasal, kültürel hiçbir şey kalmaz ve her küllük, güllük olur.

Tüm köylülerimize teşekkürlerimi sunuyorum. 
Görüntünün olası içeriği: 6 kişi, ayakta duran insanlar, gökyüzü, bulut, ağaç, açık hava ve doğa
Takvim
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.435232.5652
Euro34.707534.8466