• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/kadef.federasyon/
 
BİZİ TAKİP EDİNİZ
RAMAZAN YARDIMI
Saat
Site Haritası
Üyelik Girişi

KARAYUSUFLU MAHALLESİ DERNEĞİ

Kavak Karayusuflu Köyü Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Dernek Başkanı ŞERİF SAYAL

Derneğimiz kurulduğu günden itibaren mahallemizin ve mahallemizin hizmetinde faaliyet göstermektedir. Dernek tüzüğümüzün kurallarına uygun olarak çalışmalar yapan derneğimiz bu güne kadar üyelerimizin kendilerine ve yakınlarına ait cenazelerle ilgili olarak, gerekli yardım ve desteklerini yerine getirmiş ve getirmeye devam etmektedir. 

Düzenlediğimiz çeşitli sosyal etkinlikler ile üyelerimizin kendileri, eş ve çocukları ile ilimizin milletvekilleri, belediye başkanları, sivil toplum kuruluşlarını bir araya getirerek mahallemizin tanıtımında önemli bir etkinlik oluşturmuştur. Ayrıca bu etkinlikler çerçevesinde mahalli televizyonda köyümüzün tanıtımında da aracılık ettik. 

Dernek olarak amacımız mahallemize ve mahalle sakinlerimize hizmet sunmak, birlik ve beraberliğimizi pekiştirmektir. Bu amacımıza yönelik olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Dernek olarak faaliyette bulunduğumuz süreçte zorluklarla karşılaştığımız zamanlar olmuştur. Ancak birlik ve beraberlik içinde bu zorlukları aşmayı başardık. 

Dernek faaliyetlerimiz içinde yaşanan aksaklıklardan en önemlisi üyelerimizin aidatlarını zamanında ödememesi. Bu hususta sözlü veya yazılı uyarılarımız olmaktadır. Üyelerimizin ileride oluşabilecek aksaklıkları önlenmesi için üye aidatlarını ödeme hususunda azami özeni göstermelerini rica ediyoruz.  

Takvim
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.883933.0157
Euro35.783235.9265