• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/kadef.federasyon/
 
BİZİ TAKİP EDİNİZ
RAMAZAN YARDIMI
Saat
Site Haritası
Üyelik Girişi

İDRİSLİ MAHALLESİ DERNEĞİ


Kavak İdrisli Mahallesi Geliştirme Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği

Dernek Başkanı Şerafet Duran
0 543 806 40 83
İdrisli Mahallesi olarak hemşehrilerimizin birlikteliğini geliştirmek, insanlarımız arasındaki dayanışma ve yardımlaşmayı sağlamak amacıyla 2008 yılında kurulan derneğimiz tüzüğünde belirtilen amaçlara yönelik olarak çalışmalarını sürdürmektedir. 
Mahallemizin derneği olarak kurulduğumuz günden itibaren mahallemizin ortak kullanım alanlarına yönelik çalışmalar yürüttük. Camimizin kubbelerinin aleminyum ile kaplanması, camimize ayakkabılık yapılmas, cami girişinin üstünün kapatılması, halı altı ısıtma sisteminin kurulması, imam evinin çatısının onarılması, evin camlarının pimapen yapılması ve dışının boyanması, mahalleye ait su deposunun bakımı ve temizliği derneğimiz tarafından gerçekleştirilmiştir. 

Yine derneğimiz köylümüze hizmet vermesi amacıyla camimizin altına insanlarımızın cenaze ve toplantılarda kullanacağı bir yemekhane kazandırarak, masa ve sandalyelerle donattık. Burada dileyen köylülerimiz mevlit yemeklerinden, yemekli toplantıya kadar her türlü etkinliklerini gerçekleştirebilmektedir. Dernek olarak üyelerimizin kendilerinin ve yakınlarının cenazelerinde yemek çıkararak cenazeye katılan misafirlere ikramda bulunmaktayız. 
Samsun'da yaşayan insanlarımızın birlikteliğini sağlamak amacıyla kahvaltı verdik. Yine genel kurullarımızı yemekli yaparak dostça bir toplantı gerçekleştirmeyi sağladık.

 Velhasıl İdrisli Mah.Derneği olarak üyelerimizin katkılarıyla bu zamana kadar elimizden gelen tüm gayretleri gösterdik. Bundan sonra da çalışmalarımızı mahalle halkımızın ihtiyaçları doğrultusunda gerçekleştireceğiz.
Mahallemize hizmet etmek isteyen, yapılan hizmetlerde benim de katkım olsun diyen herkesi derneğimize üye olmaya davet ediyoruz.

Sonuçta yaptığımız tüm çalışmalar mahallemizin  içindir.Takvim
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.171532.3004
Euro34.902035.0419