• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/kadef.federasyon/
 
BİZİ TAKİP EDİNİZ
RAMAZAN YARDIMI
Saat
Site Haritası
Üyelik Girişi

KA-DEF KADIN KOLLARI 2022 ŞUBAT AYI TOPLANTISI

KA-DEF Kadın Kolları 05.02.2022 tarihinde Ka-def toplantı salonunda Şubat Ayı toplantısını yaptı. Kadın Kolları Bşk. Fatma GENKEŞ toplantı sonucunda mesaj yayınladı. Mesajında

Ka-def Kadın Kollarımız Şubat Ayı toplantısını 5 Şubat 2022 tarihinde gerçekleştirdi.
Toplantıda son günlerde yaşanan olaylar değerlendirildi. Ka-def Kadın Kolları Bşk. Fatma Genkeş, sosyal medyada Federasyonumuza yönelik yapılan karalamaları kabul etmiyoruz dedi.
29.01.2022 yapılan Ka-def Kaz Tirit yemeğimiz gayet güzel geçmiştir. Birilerinin yapmış olduğu siyaset bize mal edilmemelidir.
Ka-def Siyaset üstü bir yerdir. Hiçbir siyasi görüşün temsilcisi değildir.
Ka-def Gen. Bşk. Bayram Erişgin ve Yönetim kurulumuzun yanındayız ve her görüşten insanı bir araya getirerek güzel bir atmosfer yaratmıştır.
Ka-def Kadın Kolları olarak teşekkürlerimizi sunarız.

Ayrıca Gazi Mustafa Kemal Atatürk ‘ün Milli Mücadele yolunda ilk adımı attığı Şehrimizin simgesi olan “Onur Anıtına” yapılan saygısızlığı esefle kınıyoruz. Devletinizin yapanlara gerekli cezayı vereceklerdir. Bir daha böylesi bir nahoş olayların yaşanmamasını temenni ederiz.

Ka-def Kadın Kolları olarak bir konuya daha bahsetmek istiyorum.
Kavak İlçemizde Kadın Cinayeti yaşanması bizleri çok üzmüştür.
Kimse bu şekilde bir ölümü haketmemektedir. Artık kadınlarımız ölmesin. Kadın cinayetlerine karşı daha güçlü çözümler koymak gerekmektedir.İçimiz acıyor, canımız yanıyor. Böylesi olayların artık son bulmasını anneler, çocuklar üzülmesin, şu güzel yurdumuzda birbirimize saygı, sevgi göstererek, huzurlu mutlu yaşayalım inşallah dedi.

175 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Takvim
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar28.835128.9507
Euro31.421631.5476