• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/kadef.federasyon/
 
BİZİ TAKİP EDİNİZ
RAMAZAN YARDIMI
Saat
Site Haritası
Üyelik Girişi

KAMUOYUNA SAYGI İLE DUYURULUR

Birlik ve beraberliğimizi güçlendirmek adına her yıl geleneksel olarak düzenlemiş olduğumuz Geleneksel Tirit Programımızı hemşehrilerimizin büyük bir katılımı ile gerçekleştirdik.

KAMUOYUNA DUYURU

29.01.2022 Cumartesi günü saat 19.00’da birlik ve beraberliğimizi güçlendirmek adına her yıl geleneksel olarak düzenlemiş olduğumuz Geleneksel Tirit Programımızı hemşehrilerimizin büyük bir katılımı ile gerçekleştirdik.
Samsun’da bulunan bütün siyasi partilerimizin merkez ilçelerde bulunan (İLKADIM - ATAKUM - CANİK), TEKKEKÖY ve KAVAK il ilçe teşkilatlarımızı, Sayın Valimizi, Büyükşehir Belediye Başkanımızı, ilçe belediye başkanlarımızı, iç bölgede bulunan (VEZİRKÖPRÜ - HAVZA - LADİK - ASARCIK) Belediye Başkanlarımızı ve Samsun Milletvekillerimizi parti ayırt etmeksizin davet ettik.
Davetimize katılım gösteren Belediye Başkanı ve Milletvekillerimizin protokol sırasına göre konuşmalarını yapmalarına özen gösterdik. Katılamayıp telgraf gönderen davetli milletvekillerimizin telgraflarını tüm hemşehrilerimize duyurduk.

Protokolde konuşma yapan başkan ve milletvekillerimizin yapmış oldukları açıklamaların içeriği her partiden üyesi bulunan KA-DEF üzerine mâl edilmemelidir. Takdir edersiniz ki programda söz alan konuşmacıların ne hakkında konuşacağını bizler belirleyemeyiz.
Yapmış olduğumuz davetlerden ve konuşmacılara verilen sürelerden de anlaşılacağı üzere KA-DEF Başkanı ve Yönetim Kurulu olarak bütün siyasi partilere eşit mesafede olmamıza rağmen, KA-DEF’in herhangi bir siyasi partinin arka bahçesi olarak nitelendirilmesini kesinlikle kabul etmiyoruz.
Hemşehrilik ruhuna dayanan bir sivil toplum örgütü olan KA-DEF, geçmişte olduğu gibi gelecekte de bütün partilere eşit mesafede durmaya devam edecektir.

  Kamuoyuna saygı ile duyurulur.Bayram ERİŞGİN
KA-DEF Genel Bşk.

145 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Takvim
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar27.356027.4657
Euro28.788128.9035