• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/kadef.federasyon/
 
BİZİ TAKİP EDİNİZ
RAMAZAN YARDIMI
Saat
Site Haritası
Üyelik Girişi

KA-DEF 'TEN SAMSUN GENÇLİK SPOR İL MÜDÜRÜNE ZİYARET

KA-DEF Genel Başkanı Bayram Erişgin ve Yönetimi; Samsun Gençlik Spor İl Müdürü Sayı İsmail Hakkı KASAPOLU'nu makamında ziyaret ettiler.

Ka-def Gen.Bşk. Bayram Erişgin, Mali Sekr. Sezahattin Temurkıran, Gen.Sekr.Ümmet Öngör ve Kavaklılar Dern.Delegemiz TFF Bölge Müd.İbrahim Güven ile birlikte Gençlik ve Spor İl Müdürü Sn. İsmail Hakkı KASAPOĞLU'nu makamında ziyaret etti.

Sporun yaygınlaştırlması, Çocuklarımızın ve Gençlerimizin zararlı alışkanlıklardan uzak tutulması amacıyla Halı Saha Futbol Turnuvalarının önemine değinen KA-DEF Genel Başkanımız ERİŞGİN,
KA-DEF olarak Bu sene 2 ncisini düzenleyeceğimiz  KA-DEF Gençlik Kolları Halı Saha Futbol Turnuvası için  Sayın Kasapoğlu'ndan destek beklediklerini ifade ettiler. 
Gençlik ve Spor İl Müdürü Sn. İsmail Hakkı KASAPOĞLU'da ziyaretten dolayı öncelikle  memnuniyet duyduğunu,
Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımız ve gençlerimiz için gece gündüz çalışmalar yaptıklarını ve her konuda destek olacaklarını ifade ettiler.
Bşk. Erişgin, Sayın KASAPOĞLU'na göstermiş oldukları ilgi alakadan dolayı teşekkürlerini sunduktan sonra KA-DEF logolu Cini tabak hediye etti...
51 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Takvim
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar9.45089.4887
Euro10.973511.0175