• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/kadef.federasyon/
 
BİZİ TAKİP EDİNİZ
Site Haritası
Saat
Üyelik Girişi

TURNUVA HAZIRLIK MAÇLARI

#Beraber Yürümenin ve Beraber ıslanmanın Keyfini Çıkarttık bu Akşam, yol uzun ve dikenli Ama biz Hazırız..

#Beraber Yürümenin ve Beraber ıslanmanın Keyfini Çıkarttık bu Akşam, yol uzun ve dikenli Ama biz Hazırız... #KAVAK Mahallelerini Temsilen , Takım Başkanlarımız ile Bir araya geldik. Dostça geçen maçın Sonucu ise Yine Dostça 8-8 ...🇹🇷 Herkesin Ayağına Yüreğine Sağlık...Turnuvadan önceki ilk Başkanlar Maçı #HAYIRLI_OLSUN.... #Kalın_sağlıcakla — Seydi FurkanErsin KaratayTanju KöksalRamazan InanFatihh TankalIlhan UysalIsmail SayalGalip AyazAli Demirhanİbrahim GüdeloğluMetin ŞeybanAhmet DemirErtan Sezer ve Aşkın Binici ile birlikte.

KA-DEF GENÇLİK KOLLARIMIZ  BİRLİKTELİĞİN
EN GÜZEL ÖRNEĞİNİ SERGİLEDİ

Kavak Dernekler Federasyonu (KA-DEF) Gençlik Kollarımızın her hafta düzenlendiği kaynaşma ve dostluğun ön plana çıktığı koronavirüs gölgesinde kalan halı saha maçları öncesinde takım başkanları ve yönetim kurul üyeleri düzenlenen birliktelik organizasyonunda bir araya geldi.Koronavirüs nedeniyle her hafta bir mahalle takımının yeşil sahalarda bir araya geldiği dostluk turnuvalarına ara veren (KA-DEF) Gençlik Kolları normalleşme sonrası kıyasıya mücadelelerin yaşanacağı halı saha maçlarında 15 Ağustos’da  tekrar bir araya gelecek. Yapılacak halı saha maçları öncesi takım başkanları, yönetim kurulu ve üyeleri ile bir araya gelen KA-DEF Gençlik Kolları Başkanımız  Adem Sekmenoğlu; “Covid-19 adı verilen virüs salgınından sonra sosyalleşmeyi de nasıl bir ortamda yaşayacağımız, ne gibi riskler ve gelişmelerle karşılaşacağımız en çok tartıştığımız konular arasında. ”Kontrollü Sosyal Hayat'' bir arada olduğumuz tüm alanlar için yeni bir yaşam biçimi oldu artık. Özgür ama tedbirli bir hayat tarzını halı sahalarda oynayacağım maçlara yansıtacağız” dedi.
“Sekmenoğlu; Birlikteliğimizi perçinledik” 
Futbol oynamayı özledik, sahayı çıkmayı özledik, spor yapmayı ve ter atmayı da özlediğini sözlerine ekleyen Gençlik Kolları Başkanı Sekmenoğlu,”Bu bir kaynaşma, bir araya gelme ortamı. Bu sıcak yaz gününde buraya gelen tüm arkadaşlarıma ve yönetim kurulu üyelerime çok  teşekkür ediyorum. Bu birliktelik vesilesiyle de birlik ve beraberliğimizin en güzel örneğini perçinledik” diye konuştu.
52 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Takvim
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar8.11548.1479
Euro9.59079.6291