• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/kadef.federasyon/
 
BİZİ TAKİP EDİNİZ
Site Haritası
Saat
Üyelik Girişi

GÖNLÜMÜZDE SOFRAMIZDA BİR OLSUN

Federasyonumuzun, ''SOFRAMIZ BİR OLSUN” Sloganı ile Yardıma ihtiyaç duyan herkese ulaşabilmek ve hayırseverlerimizin desteklerini bu zor günlerde ihtiyacı olanlara ulaştırabilmek için tüm enerjimizle çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Gıda dağıtımı ile ilgili düşüncelerini açıklayan KA-DEF Genel Başkanımız 
Bayram ERİŞGİN;

 

"KAVAK DERNEKLER FEDERASYONU olarak
Birlik, beraberlik ve dayanışma duygusuna en fazla ihtiyacın hissedildiği, yardıma ihtiyacı olan ailelerin ortaya çıktığı bu günlerde

Federasyonumuzun, ''GÖNLÜMÜZDE SOFRAMIZ BİR OLSUN” Sloganı ile Yardıma ihtiyaç duyan herkese ulaşabilmek ve hayırseverlerimizin desteklerini bu zor günlerde ihtiyacı olanlara ulaştırabilmek için tüm enerjimizle çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Ramazan’dan önce Gençlik Kollarımız ile bugünde direk yönetim kurulumuz İle Binlerce insana bir nebze olsun nefes olmaya çalıştık, ayrıca yardımlarımızın ramazan ayı süresince devam edeceğini belirterek, Yardımlarını esirgemeyen Tüm hayırseverlerimize teşekkür ediyor, ''GÖNLÜMÜZDE SOFRAMIZ BİR OLSUN” Projemiz dahilinde desteklerinizi bekliyoruz" dedi. 

 

KA-DEF Mali Sekreteri Sayın Sezahattin TEMÜRKIRAN Bir açıklama yaparak 

''KA-DEF Öncülüğünde Gece gündüz demeden, Gerçek İhtiyaç Sahiplerine Ramazan Kumanyalarını ulaştırmak için Çalışıyoruz... 
#Hayırsever_Vatandaşlarımızdan Genel Başkanımız Bayram Erişgin, Yönetim Kurulu ve Gençlik Kolları Başkanı ve ekibi  ile beraber Ramazan Ayı boyunca Sahura Kadar bu dağıtımları yapacağız. 
  

Koli dağıtımının gece yapılarak ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın kapısına bırakılması ecdadın yardım anlayışını hatırlatarak duygulandırdı.  Kuruluşundan bugüne KA-DEF'te 'te ilk defa gerçekleşen gıda yardımının bundan sonra da devam edeceğini ''bildirildi. 

102 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Takvim
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar8.30248.3357
Euro9.69179.7306