• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/kadef.federasyon/
 
BİZİ TAKİP EDİNİZ
Site Haritası
Saat
Üyelik Girişi

YARDIMLAR İHTİYAÇ SAHİPLERİNE ULAŞTIRILIYOR

KA-DEF Gençlik Kollarımız ihtiyaç sahiplerine tek tek ulaşarak yardımları ulaştırıyor.

KA-DEF Gençlik kollarımız aracılığı ile  YARDIMSEVERLER  tarafından ulaştırlan yardımlarınız  ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmaya devam ediyor.  

"Kim helal kazancından bir hurma miktarı sadaka verirse -ki  Allah sadece helâl olanı kabul eder- Allah o sadakayı büyük bir hoşnutlukla kabul eder. Sonra onu sahibi için, sizden  birinizin tayını yetiştirdiği gibi (özenle) dağ gibi olana kadar büyütür (bereketlendirir).’’  (Buhari, Zekat, 8)


KA-DEF Gençlik kolları Başkanımız Adem SEKMENOĞLU ' Yardımları ihtiyaç sahiplerine ulaştırmak ve onlara  ekip arkadaşları ile beraber hizmet etmekten çok mutlu olduklarını ifade ettiler.

YETERKİ HALİ VAKTİ YERİNDE OLAN VE YARDIM ETMEK İSTEYEN VATANDAŞLARIMIZ;  YARDIM YAPMAK İSTESİNLER.

Bizler sahadayız Yardımları ihtiyaç sahiplerini ve mağdur olan vatandaşlarımızı bulur. Onlara yardımlarınızı teslim ederiz. Bu arada Muhtarlarımız Dernek Başkanlarımız ile de istişare ederek doğru ve gerçek ihtiyaç sahiplerine yardım etmeye çalışıyoruz.

#Bugün Çok güzel geçti Dua Almak lüks bir ev Almaktan Daha güzelmiş bunu Öğrendik. 60 Ailemize Erzak Yardımı yaptık Ramazan gelmeden sizde Zekâtlarınızı şimdiden verebilirsiniz biz vesile oluruz Herdaim yaninizda olan bir Gençlik var Rabbim vesile Olandan Emek verip Dağıtım yapan Gençlik Kolları üyelerimden razı Olsun''  dedi. Gençlik Kolları Başkanımız Adem Sekmenoğlu na ve yönetim kuruluna bu zor günlerde göstermiş oldukları özveri için teşekkür ediyoruz...

#BirlikteAşacağız  #YeterkiSizEvedekalın
 

608 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Takvim
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar7.37847.4080
Euro8.95348.9893