• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/kadef.federasyon/
 
BİZİ TAKİP EDİNİZ
Site Haritası
Saat
Üyelik Girişi

MUHSİN YAZICIOĞLU’NU RAHMET VE ÖZLEMLE ANIYORUZ

KA-DEF Genel Başkanımız Sayın Bayram ERİŞGİN , (BBP) Lideri Merhum Muhsin YAZIOĞLU ve Yol arkadaşlarının ölümünün 11.nci yılönümü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Kimilerine göre devlet içerisinde önemli sorumluluklar almış bazı isimlerin yakın çevresinde adından sıkça söz edilen bir kişilik, kimilerine göre önemli bazı sorumlulukların merkezinde yer almış aktif bir kimlik. Kimilerine göre “devlet adına konumu ve yeri hiçbir zaman ortaya çıkmayacak özel bir insan”.

Fakat her koşulda, kendisini tanıyan herkesin “doğru, dürüst, güvenilir” bulduğu, Türkiye için olduğu gibi Sivas içinde çok özel ve önemli bir insan.

Yazıcıoğlu’nu arkadaşlarıyla birlikte karlı bir Mart gününde karlı dağlara kurban, sonsuzluğa hediye etti bu toplum.

25 Mart 2009 acı bir tarih olarak kazındı ülke tarihimize..

Yazıcıoğlu kişiliği ile kuşkusuz bu ülkenin en değerli politikacıları arasında yer aldı. Örnek bir kişilik olarak bilindi.

Hayatının son anına kadar yüreği ülkesi ve milleti için çarpan, Anadolu’nun bağrından kopan Şarkışla’lı “Yiğit Adam”, Büyük Devlet adamı; inançlı ve ilkeli siyasi mücadelesini sabırla ve kararlılıkla sürdüren merhum Muhsin YAZICIOĞLU ve Yol arkadaşlarını Rahmet ve minnetle anıyoruz. Bayram ERİŞGİN
KA-DEF Genel Bşk.

251 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Takvim
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar7.74537.7763
Euro9.02059.0566