• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/kadef.federasyon/
 
BİZİ TAKİP EDİNİZ
Site Haritası
Saat
Üyelik Girişi

GAZETECİ - EĞİTMEN BÜLENT KESKİN KALP KRİZİ SONUCU VEFAT ETTİ.

KA-DEF Bayramlaşma gününe Ne güzel gelmiştin oğlunla birlikte , Gazeteci, eğitmen Bülent KESKİN KA-DEF binamızda yapılan bayramlaşma günü kalp krizi geçirdi.

KA-DEF' TE BAYRAMLAŞMA GÜNÜ ACIYA DÖNÜŞTÜ

KA-DEF Binamızda 12.08.2019 Bayramın 2 nci günü saat 15:30 da İlkadım Belediye Başkanımız Sayın Necattin DEMİRTAŞ'ın katılımıyla başlayan Bayramlaşma konuşmalarla devam ettiği  sırada kalp krizi geçiren BÜLENT KESKİN (51) kaldırıldığı Gazi Devlet Hastanesinde tüm çabalara rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybettiği başta biz KA-DEF Ailesi olarak derinden üzmüştür. 
KA-DEF Genel Başkanımız Bayram Erişgin,  Bşk.Yrd. Sami KILIÇOGLU ve Mali Sekreterimiz Sezahattin TEMÜRKIRAN ve Samsun Yazarlar Derneği Bsk. Ahmet SEVEN ile beraber Gazi Devlet Hastanesine giderek KESKİN Ailesinin acısını paylaşıp, hastanede yalnız bırakmadık.

BÜLENT KESKİN Atakum Anadolu lisesi matematik öğretmeni olarak görev yapan ve Yerel Yeni Samsun isimli bir gazetenin işletmesini de yapıyordu. 
Cenaze ile ilgili yakınları tarafından verilen bilgiye göre 13 Ağustos 2019 Salı günü Denizevleri tramvay durağı alt tarafındaki Bahattin Yüksel mescidinde kılınacak öğlen namazına müteakiben DERECİK MEZARLIĞI' na defnedilecektir.

Bülent Keskine rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz..

KA-DEF Yönetim Kurulu Adına
Ka-def Genel Bşk. Bayram ERİŞGİN.
241 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Takvim
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar7.37847.4080
Euro8.95348.9893