Ziyaretçi Defteri

 • Necmettin Bektaş

  Kadef danışma kuruluna başarılar dilerim.

  28.10.2014

 • Bir Dost

  Kavak halkı ve kavağımızın önde gelenleri bir şeyi atlıyor sanatı bugün yarıştığımız şehirler sanatta hep öndeler gerek tiyatro gerek müzik gibi önde gelen sanatlarda çok sayıda sanatçı çıkarmış ve bulunduğu şehrin fevkalade reklamını yapmışlardır. Kavağımız biraz daha sanata ve sanatçıya değer verirlerse çok önemli yerlere çok değerli sanatçılarımız gelecektir. Düşünün Kavağımızdan kaç tane tiyatro sanatçısı yada kaç tane ses sanatçısı çıkmış devlet sanatçısı ne kadar yetiştirmişiz lütfen bu konuda büyük adımlar atalım.

  29.06.2014

 • ikra beyza betül necmettin duran

  amcam şerafet durana saygılar selamlar amca ben betül saygılar dilerim idrisli köyüne selamlar

  07.02.2014

 • İsmet Köksal

  Tüm Hemşehrilerimizin MEVLIT KANDİLİNİ tebrık eder,hayırlara vesile olmasını temenni ederim.

  12.01.2014

 • Ahmet Canik

  Bugün Yaşar Doğu'nun 53. ölüm yıldönümü ve Cumhuriyet tarihinde iki spor bakanı çıkaran tek şehir Samsun'dur. Samsun'dan çıkan spor bakanlarımız ne şampiyonlarımız için ne de Yaşar Doğu için kalıcı bir şeyler neden yapmamışlar ve yapmamaya da devam ediyorlar. Bir Samsunlu olarak bu yapılanlardan utanıyorum. Ruhun şad olsun ölümsüz Yaşar Doğu. Allah gani gani rahmet eylesin. Mekanın cennet olsun büyük insan.

  08.01.2014

 • KAYIP İLANI VERMEK

  Samsun kavak için çok güzel web sitesi olmuş elinize emeğinize sağlık www.kayipilaniverme.com

  29.10.2013

 • yaşar doğunun torunu

  slm değerli hemşerilerim.KADEFİ ve ekibini saygı ile slm lıyorum iyi bayramlar. Türkiye adaletle yönetilmeli. Samsun cesaretle samsunlu ile; İlkadım ve Kavak gerçek Kavaklı biri ile yönetilmeli.

  14.10.2013

 • Ali Ünlü

  Başarılarınızın devamını dileriz. Kayıp ilanı vermek http:www.kayipilanivermek.com

  27.09.2013

 • hamit özdemir

  çukurbük köyümüzün yolunun durumur içler acısı bayram da güreşlere gelirken fark etmşsinizdir. köy muhtarımızın köye hiç bir katkısı olmadığından fedarosyon olarak katkınızı bekliyoruz.

  15.08.2013

 • Osman Demir

  Mehmet Yıldız Beye katılıyorum. Bugün 14 Ağustos Çarşamba günü Radyoda Prof.Dr. Özbay Güven Hocanın Samsun'un yetiştirdiği büyük şampiyon Yaşar Doğu ile ilgili mükemmel ve bilgi dolu bir konuşmasını dinledim ve çok etkilendim. Evinin müze olması ile ilgili çok güzel bilgiler de verdi. Şimdi Yaşar Doğu'yu daha da çok sevmemizin gerektiğine daha da çok inandım. Sizleri de böyle büyük bir değere sahip çıktığınız için Yürektrn kutluyor ve tebrik ediyorum.

  14.08.2013

 • Murat AKTAŞ

  Birlik ve beraberliğimiz adına;Kavaklıların da güçlü ve etkili bireyler olması adına gayret gösteren herkese teşekkür ediyor,şimdiden herkesin mübarek Ramazan Bayramını kutluyorum.Saygılarımla...

  05.08.2013

 • Mehmet. Yıldız

  Merhum Yaşar Doğu'ya sahip çıkmanıza çok teşekkür ediyoruz. Müzenin de yapılmasında emekleri geçenleri tebrik ediyorum. Yaşar Doğu'yu her yönüyle araştıran ve bu konuyu Dünya'da en iyi bilen Prof.Dr. Özbay Güven'den mutlaka destek almanızı tavsiye ederim.. Selamlar.

  30.07.2013

 • Cemile Ozcelik sinkaya

  Mehmet bey uzun zamandir köye gelmemistim haziran ayında gelmek kısmet oldu yalnız dernekten ve yonetici olarak sizden ricam bizim koye hic bir faydası olmayan sadece firma sahiplerini zengin etmekten başka bir işe yaramayan kirec ocaginin buyuk tonajli kamyonlari yolu okadar kötü yapmışlar ki inanın arabamla koye cikarken okadar zorlandi ki kendimi ralli yarış parkurunda zanneddim. Yollar kirec ocağı tarafından getirilrken oyol ocagin yolu degil köyün yani bizim yolumuz verdigizarari telafi etmesi gerekir .Bunun da talebini istememiz en dogal hakkımız , kamu malına zarar vermekteler üç gun Kaya köyüne desadufen gittim orada daha fazla ocak olmasına ragmen kamyonlarin arı kovanı gibi çalışıyor yolları bizim yolldan daha kötü olması gerekirken inanın Ankara asfaltın dan farkı yok gidipgorebilirsiniz lütfen bu konuyla ilgilenmenizi rica ediyorum. Ayrıca Çiğdem köyüne yakın olan mevkideki mermer ocagini ve verdigi tahribatı görünce hayretler içinde kaldığımi ve duydugum üzüntüyü de paylaşmak istedim.ne yazıkki kapitalist güç haritada yerini cok az kişinin bildigi bizim köye kadar uzandiysa vah memleketin haline. Simdiden teskkur ediyorum , sevgilerle hosca kalin.

  10.07.2013

 • kiralik araba

  Çok güzel bir site olmuş. Emeği geçenlerin ellerine sağlık.

  29.06.2013

 • Emrah Yedekparça

  www.toptanotoyedekparca.net

  10.06.2013

 • Muammer TÖNGEL

  Kavak Dernekler Federasyonun sitesini ilk defa ziyaret ettim. Kavaklı olmaktan gururlu idim. Sitemizi ziyaret ederek çalışmaları ve verilen mesajlar nedeniyle bir kat daha gururlandım. İnşallah Kuruluş aşamasında olan köyümüzün (Beybesli Köyü) derneğinin de KADEF'e üyeliği ile birlik ve beraberliğimiz daha kuvvetli bir şekilde devam edecektir. Allah birlik ve beraberliğimizi daim eylesin. Emeği geçen herkese selamlar.

  14.05.2013

 • İsmet Köksal

  İ2 MAYIS PAZAR GÜNÜ YENİGÜN KÖYÜMÜZDE YAPILAN KUTLU DOĞUM ETKİNLİKLERİNE KATILAN HERKESE TEŞEKKÜR EDER ,SELAM VE SAYGILAR SUNARIM

  14.05.2013

 • Ahmet aymaz

  burdan butun kadef yonetımıne kadef'e baglı tum derneklere ve ozellıkle baba'mı yanlız bırkmayan degerlı kadef başakanım op.dr. yılmaz karagöze babam adına teşekkur eder hepınızden allah razı olsun

  18.04.2013

 • uğur karagöz

  Başarılı çalışmalarınızı devamlı olarak takip ediyoruz..tekrar başkanlığa secildiğinize çok sevindik.Uğur-Arzu KARAGÖZ

  12.04.2013

 • MURAT HOT

  yeni yöneti kuruluna seçilen arkadaşlara başarılar dilerim MURAT HOT ÇALBAŞI KÖYÜ

  11.04.2013

Ziyaretçi Defterine Yaz