LOKAL HİZMETLERİ

İnsan yaşamını anlamlandıran, mücadele gücünü arttıran en önemli etkenlerden biri ait olma duygusudur. Bu duygu doğuştan var olan bir duygudur. Bu duygu biz insanlarda; gözle görülür elle tutulur hiçbir kazancımız olmasa dahi illa bir yerin bir parçası olma isteği oluşturur.

 

Sağlıklı bir şekilde tatmin edilmediğinde ise ne yazık ki sağlıksız yollara başvurma olaylarının yaşanmasına neden olmaktadır. Kuruluş amacına yönelik olarak kendisine bağlı dernek üyelerinin iyilik halini artırma amacıyla hareket eden KADEF, işte bu noktada sunmuş olduğu Lokal hizmetiyle kendisine bağlı tüm dernek üyelerine "SİZ BİZİM BİR PARÇAMIZSINIZ" demektedir. Tüm üyelere aidiyet duygusunu tatmin edecek bir ortam sunma gayreti içerisinde bulunan KADEF, lokal hizmetiyle üyelerine bu büyük ailenin bir parçası olduğu hazzını yaşatmaktadır.

 

Lokalimiz Sabah saat 09:00'dan akşam saat 23:00'a kadar hizmet vermektedir. Bireysel ve toplumsal açıdan birçok zararı olan alkollü içkiler dışında sıcak ve soğuk içeceklerin yer aldığı lokalimizde dernek üyeleri yemekli yemeksiz toplantı, eğitim ve bilgilendirme seminerleri gerçekleştirmektedir.  Aynı zamanda dernek üyelerimiz misafirlerini de lokalimizde ağırlayabilmektedir. Lokalde bulunan bulunan kitaplıktan istifade edebilen üyeler ayrıca yerel ve ulusal gazete ve dergileri de okuma imkanına sahip olmaktadır.

 

Kavak Dernekler Federasyonuna (KADEF) ait lokalimizde üye derneklerimiz olağan veya olağanüstü genel kurullarını ücretsiz olarak yapmaktadır. Üye derneklerimizin her türlü etkinlik ve toplantılarını rahatlıkla yapabilmesi ve "İşte bizim Lokalimiz" diyebilmesi için lokal hizmetlerine KADEF tarafından büyük önem verilmektedir.

 


KADEF LOKAL TELEFONU
0 362 420 08 12

KADEF LOKAL ADRESİ

İlkadım İlçesi Kale Mahallesi Bankalar Caddesi, Hacı Hatun Geçidi No:1 Kat 2