KARAYUSUFLU KÖYÜ DERNEĞİ

18.01.2013Kavak Karayusuflu Köyü Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği
Dernek Başkanı Hasan Sayal
0 541 435 80 25


Derneğimiz kurulduğu günden itibaren köyümüzün ve köylümüzün hizmetinde faaliyet göstermektedir. Dernek tüzüğümüzün kurallarına uygun olarak çalışmalar yapan derneğimiz bu güne kadar üyelerimizin kendilerine ve yakınlarına ait cenazelerle ilgili olarak, gerekli yardım ve desteklerini yerine getirmiş ve getirmeye devam etmektedir. 


Düzenlediğimiz çeşitli sosyal etkinlikler ile üyelerimizin kendileri, eş ve çocukları ile ilimizin milletvekilleri, belediye başkanları, sivil toplum kuruluşlarını bir araya getirerek köyümüzün tanıtımında önemli bir etkinlik oluşturmuştur. Ayrıca bu etkinlikler çerçevesinde mahalli televizyonda köyümüzün tanıtımında da aracılık ettik. 


Dernek olarak amacımız köyümüze ve köylümüze hizmet sunmak, birlik ve beraberliğimizi pekiştirmektir. Bu amacımıza yönelik olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Dernek olarak faaliyette bulunduğumuz süreçte zorluklarla karşılaştığımız zamanlar olmuştur. Ancak birlik ve beraberlik içinde bu zorlukları aşmayı başardık. 


Dernek faaliyetlerimiz içinde yaşanan aksaklıklardan en önemlisi üyelerimizin aidatlarını zamanında ödememesi. Bu hususta sözlü veya yazılı uyarılarımız olmaktadır. Üyelerimizin ileride oluşabilecek aksaklıkları önlenmesi için üye aidatlarını ödeme hususunda azami özeni göstermelerini rica ediyoruz.